משלוח חבילה מארה"ב לישראל בדרך הזולה

• אני נמצאת כרגע בארה"ב ומתכוונת לטוס בסוף אוגוסט לטיול של כמה חודשים במרכז אמריקה.יש לי כמה בגדים ונעליים שאני רוצה לשלוח לארץ לפני תחילת הטיול כדי לא להסחב עם הכל,ואני מחפשת את הדרך הזולה ביותר לשלוח את הדברים בחבילה.דרך הים/האוויר.

העיקר שיהיה נוח ואמין.מישהו יודע על דרך? איך שולחים? דואר? כמה עולה וכאלה?החבילה אמורה להיות בערך 5-6 קילו.אשמח לתשובה מהירה!!!

• כנסי באינטרנט לאתר של הדואר האמריקאי.

באתר זה תוכלי להקליד נתונים ולראות כמה בדיוק המשלוח יעלה לך. אם את רוצה לבדוק אלטרנטיבות עשי כנ"ל באתרים של DHL או UPS וכדומה.

אפשרות אחרת היא להשתמש בשירותי חברות משלוח כמו BUY2USA. יש שלוש או ארבע כאלה.

הן משגרות חבילות ממסופים בארה"ב לכתובת בארץ. בדרך כלל משתמשים בהן לשלוח לארץ קניות מחנויות בחו"ל.

תוכלי להיכנס לאתרים שלהן ולברר פרטים. סביר שהן תהינה יותר יקרות כי הן משתמשות בשירותי הדואר או UPS או DHL למשלוח החבילות לארץ ועל זה הן מוסיפות את העמלה שלהן. המחיר המינימלי שהן גובות הוא בסביבות 30 דולר לחבילה של עד חצי קילוגרם.

יש לציין על החבילה את ערכה ותכולתה, בד"כ אם הערך נמוך או שהטובין פטורים ממכס, החבילה תגיע עד הבית או עד בית הדואר הקרוב.

כמובן שאם תשלחי 30 זוגות נעליים חדשות יוקרתיות ועשרים חליפות גוצ'י אז רוב הסחיכויים שיעצרו את החבילה.

בהצלחה!