assi985

חברים
 • מספר הודעות

  17
 • הצטרף

 • ביקור אחרון

אודות assi985

 • דירוג
  חבר

אחרונים שצפו בפרופיל שלי

256 צפיות בפרופיל
 1. שלום רב! חבר מסר לי כתובת באנגליה לשם אוכל לשלוח פריט מאיביי, אך כאשר ניסיתי להזין את הכתובת במערכת הכתובות של איביי קיבלתי הודעת שגיאה על זיפ' שגוי. הנה הכתובת: Aharon Ziv (בדוי) flat 122 clayton court 62 craven walk n16 6bl London כיצד עלי להזין כתובת זו במערכת הכתובות של איביי? היכן מתאים כל ערך להזנה? בברכה ובתודה!
 2. שלום רב! חבר מסר לי כתובת באנגליה לשם אוכל לשלוח פריט מאיביי, אך כאשר ניסיתי להזין את הכתובת במערכת הכתובות של איביי קיבלתי הודעת שגיאה על זיפ' שגוי. הנה הכתובת: Aharon Ziv (בדוי) flat 122 clayton court 62 craven walk n16 6bl London כיצד עלי להזין כתובת זו במערכת הכתובות של איביי? היכן מתאים כל ערך להזנה? בברכה ובתודה!
 3. שלום רב! חבר מסר לי כתובת באנגליה לשם אוכל לשלוח פריט מאיביי, אך כאשר ניסיתי להזין את הכתובת במערכת הכתובות של איביי קיבלתי הודעת שגיאה על זיפ' שגוי. הנה הכתובת: Aharon Ziv (בדוי) flat 122 clayton court 62 craven walk n16 6bl London כיצד עלי להזין כתובת זו במערכת הכתובות של איביי? היכן מתאים כל ערך להזנה? בברכה ותודה!
 4. שלום רב! חבר מסר לי כתובת באנגליה לשם אוכל לשלוח פריט מאיביי, אך כאשר ניסיתי להזין את הכתובת במערכת הכתובות של איביי קיבלתי הודעת שגיאה על זיפ' שגוי. הנה הכתובת: Aharon Ziv (בדוי) flat 122 clayton court 62 craven walk n16 6bl London כיצד עלי להזין כתובת זו במערכת הכתובות של איביי? היכן מתאים כל ערך להזנה? בברכה ובתודה מראש!
 5. כתובת בחו"ל

  שלום רב! חבר נתן לי כתובת באנגליה שאוכל לשלוח לשם פריט מאיביי, וכשניסיתי להוסיף אותה ככתובת חדשה באיביי קיבלתי הודעת שגיאה על זיפ' שגוי, האם תוכלו לעזור לי לפצח את העניין? הנה הכתובת : Aharon Ziv (בדוי) flat 122 clayton court 62 craven walk n16 6bl London כיצד עלי להזין את הכתובת במערכת הוספת הכתובות של איביי? בברכה
 6. באיביי קיימת האפשרות לעיתים ברכישת מס' פריטים ממוכר אחד להזמין חשבונית מרוכזת ולשלם עבור הכל ביחד. אני הבנתי לתומי לשאפשרות זו נועדה בין השאר בכדי לפתח דו שיח עם המוכר ולאפשר לו להוזיל את העלות הכוללת עם סיכום החשבון מצידו. "מילאתי עגלה" בחנות של מוכר מקנדה, ובסיום הרכישה ביקשתי "ריקווסט טוטאל", בעמוד התשלום ביקשתי מהמוכר שיוזיל לי במעט את המחיר ובפרט שיקזז לי מכפל עלויות של המשלוח (במיוחד שמודבר על מוצרים מאד קטנים שם עבורו עלות השילוח היא נמוכה מאד יחסית, לעניות דעתי אין הצדקה לשלם 5 דולר משלוח X חמישה פריטים כשהמשלוח לא עולה למוכר יותר מכמה דולרים בודדים במקרה זה) בקיצור ספגתי מהמוכר טענות נרחבות על כך שאני מעז להתערב לו במחירים שלו ובשיקולי המחיר... (הוא בעצמו מציע באתר איביי שלו הנחות משמעותיות עבור הזמנה של מספר מוצרים, הוא אמנם מבקש ליצור קשר לפני סיום הרכישה). בקיצור, הוא גם טען כנגדי "אתה התחייבת על התשלום, כעת אינך יכול לשנות דעתך". האם הוא צודק לדעתך, כמו כן הוא מאיים בפתיחת תיק ( מה המשמעות של כך ? ) בברכה!
 7. עמילות מכס

  בעבר כאשר הייתי מקבל מאיביי חבילות בשילוח EMS לרוב החבילות היו עוברות באופן חלק ללא חיובי מע"מ או מכס, לעיתים גם של פריטים יקרים. לאחרונה כל חבילה שמגיעה אליי באמצעות שירותי EMS "מקבלת בראש". האם משהו השתנה לאחרונה במדיניות המכס והמיסים? האם הם עורכים בדיקות יותר קפדניות ומדוקדקות לפרטי הEMS? הבנתי שהחבילות עוברות שיקוף, האם זה העניין? זה משהו חדש שהם הכניסו שמיירט כל דבר דואר של EMS? תודה מראש על המענה!
 8. מכירת מוצר

  תודה רבה! ושנה טובה לכל עם ישראל!!!
 9. מכירת מוצר

  נניח ששכחתי לציין את המחיר, מה עלי לעשות?
 10. מכירת מוצר

  שלום רב. סיימתי זה עתה מכירה של מוצר במכרז והמוצר נמכר לקונה שהציע את ההצעה היחידה במכרז אבל הבעיה היא שאני שם לב כעת שבעמוד המכירה לא מצויין המחיר שילוח וזה לא ברור לי בכלל. אני מכיר את התופעה שבה עמוד המכירה מוסר הודעה שהמוצר אכן ישלח לכתובת המבוקשת, אך המוכר לא ציין מחיר שילוח ולכן יש צורך ליצור קשר עם המוכר בכדי לקבל ממנו את המידע אודות מחיר השילוח. אני לא מבין איך זה קרה לי, יש לי מחיר שילוח אחיד שתמיד אני מציין. כיצד אני יכול לתקן את העניין כעת? מה עליי לעשות? מה סדר הפעולות? תודה רבה. ועוד דבר, משהו מוזר, במייל קיבלתי שתי הודעות בזו אחר זו בהפרש של דקה, האחת, הודעה שאיביי מוסרת שלצערה המוצר אינו נמכר, אך הודעה שהגיעה בהפרש של דקה לאחר מכן מוסרת שהמוצר נמכר... יתכן אולי שהקונה השתמש בתוכנת "צליפה" ובגלל זה נוצר מצב כמתואר בעניין שתי הודעות אלו הסותרות זו את זו?
 11. מכירה באיביי

  דרך אגב, שירות הלקוחות בחול זה לא יאמן. כל שניה - תנקיו סר, איי אם סו סו סורי סר, כמעט רציתי להגיד לה גברת! לקחת את הכדורים היום??? הלוואי שבארץ היו מתחנפים ככה ללקוחות...
 12. מכירה באיביי

  אבי תודה רבה! לאחר שעות של שיחות מאיביי הם התחילו לקחת את עצמם ברצינות ונראה שהעניין מטופל בהתאם. בינתיים גיליתי שאם אני מ ז י ן את כרטיס האשראי שלי לצורך הוראת הקבע במקום חשבון הפאיפאל אז המערכת מאפשרת לי להעלות מוצרים כבעבר. כנראה שפאיפאל נפגעו עד עמקי נשמתם שביטלתי את הוראת הקבע דרכם ועכשיו הם משחקים משחקי כבוד חחחחחח
 13. מכירה באיביי

  אבי שלום, ושוב תודה על העזרה. פניתי לאיביי ולאחר שיחה שנמשכה כשעה הם החליטו שהם יחשבו על זה... בקיצור אני צריך להמתין שהם יחזירו לי תשובה, בינתיים חלפה כמעט יממה מאז דיברתי איתם...
 14. מכירה באיביי

  שלום רב. עזרת לי מאוד בעבר וזו הסיבה שאני חוזר לכאן בתקווה שגם הפעם. אז העניין הוא כזה. בעבר הלא רחוק הייתי מוכר מפעם לפעם מוצרים באיביי, כעת, בימים האחרונים אני מנסה שוב להעלות מכירות, אך עם סיום הזנת פרטי המכירה אני מתבקש לבצע איזשהו אימות תשלום אוטמטי להוראת קבע הקיימת בפאי פאל. אני משלים את האימות ומאשר את ההוראת קבע האוטמטית, לאחר מכאן העמוד בפאי פאל מאשר את ההוראת קבע ומציע לי לשוב לסיום המכירה בעמוד של איביי, אך כאשר אני חוזר עמוד המכירה של איביי שולח אותי בלופ שחוזר על עצמו שוב ושוב לביצוע השלמת אישור ההוראת קבע ולא משנה כמה פעמים אני מאשר.בתיבת המייל יש לי כמה וכמה הודעות אישור מפאי פאל על פתיחתה של הוראת קבע לאיביי. דיברתי עם פאיפאל והם טענו שעלי לשנות את מטבע החשבון העיקרי שלי משקרל לדולר, גם זאת ביצעתי אך ללא הועל. דבר נוסף שעלי אולי לציין הוא שלפני מספר חודשים לאחר שאיביי החלו לגבות ממני סכומי כסף לא ברורים, פשוט ביצעתי ביטול של הוראת הקבע הקיימת כלפיהם מחשבוני באתר פאיפאל והתחלתי לשלם להם באופן ידני בכל פעם, כעת קיימת אצלי יתרת חוב בסך 0.95 דולר כלפי איביי באתר שלהם אך אותה איני יכול לשלם כיוון שכל תשלום מתחת לדולר הם שולחים לחיוב הבא בחשבונית הבא, אני לא יודע אם זה קשור אבל השתדלתי לנפק את כל הפרטים. אודה לך אם תוכל להבין מה הבעיה ולעזור לי. תודה רבה, אסי.
 15. מכירות באיביי

  אבי תודה רבה על התגובה המהירה והמפורטת! עוד שאלה. אתה רוצה לומר שגם על מוצר שפירסמתי ושלא הצליח להמכר אאלץ לשלם 10% ?

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.