אופיר הגבר

חברים
 • מספר הודעות

  9
 • הצטרף

 • ביקור אחרון

אודות אופיר הגבר

 • דירוג
  משתמש חדש
 1. אז אם יש לי מוצרים קבועים עדיף לעשות Good 'Til Cancelled כן?
 2. במקום להעלות תמונה אני אביא לך קישור תסתכל תאופציות ואתה תבין http://www.ebay.com/itm/121597840571 ובאפשרויות של העלאת מכירה לתקופה יש את Good 'Til Cancelled שכל פעם שמסתיים הזמן הוא משאיר את המוצר לעוד 30 יום (כביכול עד שיגמר המוצר הוא ירד) עכשיו השאלה האם לוקחים על זה עוד שקלים או שעדיף לעשות על 30 יום וכל פעם לחדש לבד ?
 3. אני מוכר חולצה. הוספתי מידות וזה נראה ככה עכשיו: S L M XL יענו הכל מעורבב אך אני משנה את הסדר ?
 4. כמה שאלות כמוכר מתחיל

  תודה רבה אחי !!
 5. כמה שאלות כמוכר מתחיל

  הבנתי אותך, מה שהתכוונתי זה שלאותה קטגוריה פשוט יש תתי קטגוריה לדוגמא יש כמה מכירות של אנשים ואז אני כתוב כ- 3 items found from eBay international sellers ולאחר מכן עוד מכירות More items related to .. למה אני מופרד מהם? בנוסף, העלאתי מכירה ויש לי בעיה קטנה עם המשלוחים - התאריך משלוח לא הבנתי אך אני עורך.. תוכל להסביר לי את זה? ב- Delivery (תאריכי משלוח) הוא כותב: Varies for items shipped from an international location Shipping: | See details Item location: default, Israel Ships to: Worldwide See exclusions Delivery: Varies
 6. כמה שאלות כמוכר מתחיל

  קודם כל תודה רבה על התגובה המהירה, יש לך אתר מעניין. ג. אתה ממליץ כדי להתקדם באיביי למכור אפילו בלי רווח כדי לקבל פידבקים וככל שיש יותר פידבקים ככה אתה מדורג יותר למעלה ? עוד שאלות קצרות: ה. בתוצאות החיפוש שאני מחפש מה שאני העלאתי גם אם זה ממחשב אחר הוא שם אותי לבד תחת הקטגוריה "1 item found from eBay international sellers" מדוע זה? ו. כשאני מעלה למכירה רגילה (לא פומבית) לוקחים בערך דולר על ההעלה ואז על כל מחירה של 15% לכמה זמן המודעה תקפה ? או שזה עד שאתה מוריד אותה? וכשאני מעלה מודעה רגילה אפשר לערוך אותה או שזה כמו הפומבית שאי אפשר לערוך אותה? ז. יש לך מדריכים מצולמים שאפשר למצוא או רק כתובים?? אחלה לילה שיהיה
 7. כמה שאלות כמוכר מתחיל

  א. איזה מעטפות קונים ומאיפה? כשקניתי מאייבי קיבלתי חבילות במין שקיות כאלה איך משיגים ? רק בדואר ישראל מוכרים ? ועל מה אתם ממליצים ? ב. יש הרבה מוכרים שמוכרים דברים בדולר עכשיו רק העלות משלוח זה דולר +-.. או שאצלם זה הרבה יותר זול מפה (רשות הדואר) ואז יש להם רווח ? ג. אני מוכר משהו מסויים עם פירוט ארוך שיקפוץ על כמה מילים עכשיו אני עושה על כל הכותרת שכתבתי העתק הדבק אחרי שפירסמתי את הפריט ואני בעצמי לא מוצא אותו אז אך אחרים אמורים למצוא אותו ? למה אני לא מוצא? כי יש לי מעט פידבקים ואני לא מוכר ? אז אך אני מתחיל ? ד. אני רוצה למכור מוצר במידות שונות אך אני עושה את זה ?
 8. שאלות בקשר להעלאת מכירה

  קודם כל תודה רבה ! 2. יש אנשים שאתה קונה מהם מוצר בדולר אז אם לוקחים מהם תדולר הזה + עלות המשלוח שלהם אז הם רק מפסידים פה לא ? 4. דואר רשום עולה 5 שקל פלוס מינוס, המוצר עצמו שווה בערך 8 שקל אז לא משתלם לי.. אבל אז המוכר יכול להגיד שלא קיבל את זה ? אחלה יום אבי !
 9. שאלות בקשר להעלאת מכירה

  העלאתי מכירה ובהתחלה הוא כתב שולח לא לישראל אך הצלחתי לערוך והוא כותב שולח רק לארה"ב. 1.איך אני משנה שישלח לכל העולם? 2. כשאני רוצה למכור על כל מכירה לוקחים לי חצי דולר או שזה לפי כמה שזה נמכר אחוזים ? 3. האם אפשר לשלוח בדואר רגיל של דואר ישראל או חייב דואר רשום? 4. אם אני מוכר לדוגמה שטר שאין לו משקל אני יכול לשלוח במכתב רגיל עם בול בלי דואר ישראל ? 5. יש מקומות בעולם שאי אפשר לקנות מהם בגלל הסכם מסחר משהו כזה אז כשאני רוצה לשלוח לכל העולם זה מבטל למי שרוצה לקנות ממני ולא יכול אוטומוטי?

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.