• חיפוש ממוקד באיביי

• מצאו אותנו בפייסבוק

• Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
ירון

עצות כיצד להתגונן מפני קונים נוכלים באיביי

2 הודעות בנושא זה

שלום,
אני מוכר באיביי כבר חצי שנה.
עד עכשיו מכרתי מוצרים מאוד זולים באיביי וכעת אני רוצה להתחיל למכור מוצרים יקרים יותר (כמה מאות דולרים למוצר ומעלה).
אני מקבל תשלום רק בפייפאל ומרשה רק למי שקנה כבר חמש מוצרים ממוכרים אחרים לקנות גם ממני.
בתור מוכר של סחורה יקרה, אשמח לשמוע ממכם:
1. לגבי נוכלות של קונים:
- יש איזה ביטוח לעשות (שירגיע אותי בתור מוכר ובנוסף גם ביטוח שירגיע את הקונה)?
- באיזו סוג נוכלויות אתקל?
- עצות כיצד להתגונן מפני קונים נוכלים.
- הבנתי שיש קונים נוכלים שאחרי ששילמו לי ושלחתי להם את המוצר אז הם פונים לחברת האשראי ועושים צארגבאק. כיצד להתגונן מכך?

2. לגבי משלוחים:
- עם איזו חברה משלוחים לשלוח את הסחורה היקרה יותר?
- איזה ביטוח משלוחים לעשות?

3. באופן כללי באיזה סוג בעיות אתקל?

אשמח לתשובות מפורטות!
בברכה ותודה מראש!

שאלה מצוינת!

דבר ראשון עלי לציין שההתקדמות שלך מאוד יפה.

צעדים להבטחת קנייה ע"י קונים מהימנים:

1. כשמעלים מוצר למכירה יש אפשרות לבחור איזה סוג של קונים יקנו ממך. למשל, אפשר לבחור שקונים בעייתיים שפותחים כל רגע קייס לא יקנו אצלך. קח בחשבון שזה מצמצם את מסת הקונים שלך.

2. אין ביטוח. יש את חברות המשלוח שיוכיחו לך שהמוצר הגיע ליעדו. מה שמוביל אותנו לנושא הבא.

3. משלוח בדואר רשום בלבד או UPS וכד' יבטיח לך אישור מסירה ללקוח. ביטוח סטנדרטי שמציעות חברות המשלוח למשלוחים לחו"ל יתן לך תוספת שקט.

4. סוג הנוכלים אותו ציינת זה הסוג שממנו כולנו (כמוכרים) מפחדים. טרם שמעתי שחברת אשראי עושה Chargbabk על מכירות כאלו. אשמח אם תביא מקור אמין לכך.

5. סוגי בעיות: מהמקום שהכי לא ציפית, איביי יכולה לעשות לך הגבלות על החשבון כתוצאה מתלונות קונים בעייתיים.

עוד בהמשך..

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו

צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן

התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.