• חיפוש ממוקד באיביי

• מצאו אותנו בפייסבוק

• Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
assi985

מכירות באיביי

4 הודעות בנושא זה

שלום רב לכולם!

לאחרונה התחלתי לבצע מכירות באיביי.

אני יודע שבכל מכירה ישנם חיובים מינימאליים של דולרים בודדים לפי העיצוב המיוחד שבוחרים לדף המכירה וכדו'.

כמובן שגם ישנן העמלות עבור המכירה בעד כל מכירה שבוצעה.

מה שאני לא מבין זו תופעה שלאחרונה מתרחשת בחשבון האיביי שלי.

לאחרונה איביי החלה לגבות ממני באופן קבוע סכום קבוע של 14.75 דולר מידי חודש.

אני לא מבין מאיפה נולד הסכום הזה. אני מניח שזה עמלות אבל הסכומים האלו אינם הגיוניים ואינם מהווים יחסיות הגיונית ביחס למספר מכירות בודדות שביצעתי עד כה, עד כדי כך שהמכירות הפכו להיות כמעט לא כדאיות...

ביצעתי ביטול של הוראת הקבע לאתר איביי מחשבון הפאי פאל שלי בשלב זה.

בעבר היה מאוד פשוט לפנות לאיביי בכל שאלה דרך מרכז שירות הלקוחות באתר ומשם הייתי שולח שאלות והודעות לאיביי, לאחרונה נראה שאפשרות זו כבר לא קיימת וניתן ליצור קשר רק טלפונית.

אודה למי שיכול להשיב להודעה שלי, קודם כל מה עושים בעניין הגבייה הזו? האם זה הגיוני?

ושנית איך ניתן לפנות לאיביי שלא באמצעות הטלפון, כמו בעבר ע"י מייל או שליחת הודעה ממרכז שירות הלקוחות?

תודה רבה!

איביי ככלל, לוקחת עמלה על כל מכירה שהועלתה ונמכרה, וזה כולל מכירות "חינמיות" להעלאה, אשר גם עליהן משלמים 10% לאיביי.

כך, שזה יכול לקרות.

אך יכול להיות גם אחרת:

לפי מה שאני מבין מדבריך, פתחת חנות באיביי והשתמשת בעיצובים באיביי.

התשלום עבור הקמת חנות באיביי הוא 15 $ בחודש, כך שזה מסביר את ההוצאה הנ"ל.

זה לפי מה שאני מבין.

בכל מקרה, לא היית צריך לבטל את הוראת הקבע. יכולת לסדר את הענין ישירות מול התמיכה של איביי. 

לצערי, אתה צודק. היום על מנת לקדם דברים יש צורך להרים טלפון ולסדר עניינים מול הציג. 

פניה אל איביי באמצעות המייל, תקבל תשובה לאקונית ואוטומאטית לבעיה ובמקרה היותר גרוע תמתין שבועות ללא מענה.

על כן, עצתי לך ליצור עמם קשר טלפונית.

evya23 likes this

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו

צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן

התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.