• חיפוש ממוקד באיביי

• מצאו אותנו בפייסבוק

• Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
bnron

התחלת מכירה באיביי

4 הודעות בנושא זה

אני מעוניין להתחיל למכור דברים באיביי.

קרוב שלי הפנה אותי לחברו, שבזמנו החופשי מייבא דברים מקוריים מסין ומוכר באיביי.

בחור זה מחפש מישהו שיעשה את העבודה "השחורה" במקומו וימכור לו את הסחורה (אני חושב שהשם של זה זה דרופשיפינג).

טיפים להתחלה טובה ?

אני צעיר מאוד (16) והבנתי שעבודה שכזו מהבית יכולה להיות רווחית במיוחד לגילי... במיוחד כיוון שהסחורה שאמכור 

תהיה סחורה של עשרות-מאות דולרים לפריט.

אתה צריך לברר קודם על טיבו של הבחור. מי הוא. דרכי יצירת קשר איתו. האם הוא אמין במשלוחים ועומד בזמני שילוח.

את האחרון ניתן לבדוק על ידי הזמנת מספר מוצרים לבדיקה.

קח בחשבון רק שמוצרים מסין לוקח להם זמן להגיע למקומות כמו ארה"ב וישראל דבר שלעיתים מרחיק קונים.

אתה צריך לברר קודם על טיבו של הבחור. מי הוא. דרכי יצירת קשר איתו. האם הוא אמין במשלוחים ועומד בזמני שילוח.

את האחרון ניתן לבדוק על ידי הזמנת מספר מוצרים לבדיקה.

קח בחשבון רק שמוצרים מסין לוקח להם זמן להגיע למקומות כמו ארה"ב וישראל דבר שלעיתים מרחיק קונים.

ברור לי שהבחור אמין... דבר נוסף הוא שאני מקבל את המוצרים לבית ואני שולח אותם לקונה כך שאין פה בעיית שליחה.

השאלה היא האם אפשרי להרוויח מדבר שכזה סכום של מאות דולרים בחודש ?

והאם יש דברים שעליי לדעת לפני שאני מתחיל למכור ?

כמו העמלות שהן 12-15% מאיביי ופייפל ועוד ?

אתה יכול להרוויח רק תלוי מהו מרווח המטרה שלך, זאת אומרת, כמה אתה מרוויח בסופו של דבר מכל מכירה.

דברים שעליך לדעת בטרם תתחיל למכור תוכל למצוא כאן בפורום שלנו העונה לשם "הסודות של איביי"

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו

צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן

התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.