• חיפוש ממוקד באיביי

• מצאו אותנו בפייסבוק

• Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
assi985

מכירת מוצר

5 הודעות בנושא זה

שלום רב.

סיימתי זה עתה מכירה של מוצר במכרז והמוצר נמכר לקונה שהציע את ההצעה היחידה במכרז אבל הבעיה היא שאני שם לב כעת שבעמוד המכירה לא מצויין המחיר שילוח וזה לא ברור לי בכלל.

אני מכיר את התופעה שבה עמוד המכירה מוסר הודעה שהמוצר אכן ישלח לכתובת המבוקשת, אך המוכר לא ציין מחיר שילוח ולכן יש צורך ליצור קשר עם המוכר בכדי לקבל ממנו את המידע אודות מחיר השילוח.

אני לא מבין איך זה קרה לי, יש לי מחיר שילוח אחיד שתמיד אני מציין.

כיצד אני יכול לתקן את העניין כעת? מה עליי לעשות? מה סדר הפעולות?

תודה רבה.

ועוד דבר, משהו מוזר, במייל קיבלתי שתי הודעות בזו אחר זו בהפרש של דקה, האחת, הודעה שאיביי מוסרת שלצערה המוצר אינו נמכר, אך הודעה שהגיעה בהפרש של דקה לאחר מכן מוסרת שהמוצר נמכר... יתכן אולי שהקונה השתמש בתוכנת "צליפה" ובגלל זה נוצר מצב כמתואר בעניין שתי הודעות אלו הסותרות זו את זו?

אם ציינת את מחיר השילוח בדף המכירה כמו גם בדף העלאת המוצר אז לא אמורה להיות לך בעיה.

יכול להיות ששכחת לציין את הנתון הזה בדף העלאת המוצר?

בנוגע להודעות- ההודעה האחרונה היא תמיד הקובעת. יכול להיות שמדובר בבאג משום שגם לנו זה קרה לא מעט.

ציין בפני הקונה בהודעה כי חלה טעות והמחיר של השילוח לא נכלל במכירה. עדכן אותו מה המחיר ושאל מה ברצונו לעשות.

אם הוא מעוניין לשלם אז מצויין. אם לא, אז תחזיר את המוצר למכירה מחודשת.

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו

צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן

התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.