• חיפוש ממוקד באיביי  • מצאו אותנו בפייסבוק


  • Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
אבי

פטור ממכס: הקניות ברשת יהיו זולות יותר

1 הודעה בנושא זה

האוצר מוזיל את הקניות באינטרנט: מוצרים ביבוא אישי שערכם עד 500 דולר יהיו פטורים מתשלום מכס. ■ הפטור ממכס על ייבוא אישי במשלוחי דואר עלה מ-325 ל-500 דולרים למוצר • השר לפיד: "בשורה לצרכנים שקונים ברשת"
 

שר האוצר חתם אתמול על הפטור ממכס של טובין המיובאים ביבוא אישי, שלא כוללים מוצרי טבק ומשקאות משכרים ■ השר לפיד: "זהו צעד נוסף שמצטרף למאמץ שאנחנו מובילים להורדת יוקר המחייה באמצעות עידוד התחרות במשק"

 

שר האוצר יאיר לפיד חתם אתמול (ב') על צו הפוטר לחלוטין מתשלום מכס את המוצרים המיובאים ביבוא אישי, שמחירם אינו עולה על 500 דולר. עד עתה, תקרת הפטור עמדה על 325 דולר.

השר לפיד ציין עם פרסום ההודעה כי "במאבק ביוקר המחייה אנחנו מסתכלים גם אל העתיד ולכן יצאנו היום בבשורה לטובת הצרכנים שעושים קניות באינטרנט ואישרנו העלאה של הפטור המלא מתשלום מכס ליבוא מוצרים דרך הרשת. זהו צעד נוסף שמצטרף למאמץ שאנחנו מובילים להורדת יוקר המחייה באמצעות הורדת מחירים ועידוד התחרות במשק".

צעד זה נועד להיטיב עם הצרכנים הבודדים, המייבאים מוצרים ביבוא אישי ולהפחית את יוקר המחיה בישראל, תוך מינוף יתרונותיה של רשת האינטרנט כדי להתגבר על חסמים ולעודד תחרותיות.

על פי הצו, הפטור מתשלום מכס בייבוא אישי יחול בהתקיים כל 3 התנאים הבאים: הטובין מיובאים במשלוחי דואר או במשלוחי אוויר, הטובין מיועדים לשימוש עצמי ומחיר העסקה אינו עולה כאמור על 500 דולר.

 

יודגש כי הפטור האמור לא יחול על יבוא מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.
בין המוצרים שייהנו מהפטור, ושכיחים ביבוא אישי, מוצרי הלבשה וטקסטיל ששיעור המכס עליהם הוא 6%, מוצרי הנעלה ששיעור המכס עליהם הוא 12% ומוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה ששיעור המכס עליהם הוא 12%.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו


צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן


התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.