התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
אופיר הגבר

שאלות בקשר להעלאת מכירה

4 הודעות בנושא זה

העלאתי מכירה ובהתחלה הוא כתב שולח לא לישראל אך הצלחתי לערוך והוא כותב שולח רק לארה"ב.

1.איך אני משנה שישלח לכל העולם?

2. כשאני רוצה למכור על כל מכירה לוקחים לי חצי דולר או שזה לפי כמה שזה נמכר אחוזים ?

3. האם אפשר לשלוח בדואר רגיל של דואר ישראל או חייב דואר רשום?

4. אם אני מוכר לדוגמה שטר שאין לו משקל אני יכול לשלוח במכתב רגיל עם בול בלי דואר ישראל ?

5. יש מקומות בעולם שאי אפשר לקנות מהם בגלל הסכם מסחר משהו כזה אז כשאני רוצה לשלוח לכל העולם זה מבטל למי שרוצה לקנות ממני ולא יכול אוטומוטי?

1. הנה מדריך מפורט

2. 50 מוצרים ראשונים זה בחינם. לאחר מכן זה 1$ להעלאת מכירה + בין 10% מהמכירה. 

3. אפשר בדואר רגיל, אך במשלוחים חשובים מומלץ לשלוח בדואר רשום.

4. בנוגע לדוגמה שהעלאת- אתה יכול, אך במקומך, הייתי מבטח את התכולה ושולח בדואר רשום.

5. תוכל לשלוח לכל המקומות בעולם בהם דואר ישראל תומך. 

קודם כל תודה רבה !

2. יש אנשים שאתה קונה מהם מוצר בדולר אז אם לוקחים מהם תדולר הזה + עלות המשלוח שלהם אז הם רק מפסידים פה לא ?

4. דואר רשום עולה 5 שקל פלוס מינוס, המוצר עצמו שווה בערך  8 שקל אז לא משתלם לי.. אבל אז המוכר יכול להגיד שלא קיבל את זה ?

אחלה יום אבי !

2. מדובר על סוחרים מנוסים שמוכרים במיליוני דולרים עם מאות אלפי מכירות ביום. אני מאמין שהם לא משלמים דולר עבור כל העלאת מכירה כי אם יש להם דיל מיוחד.

4. תשלב את מחיר המשלוח יחד עם מחיר המוצר

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו

צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן

התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.