• חיפוש ממוקד באיביי  • מצאו אותנו בפייסבוק


  • Click Here
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0
אבי

ההזדמנות הבאה מחכה לכם שתתקשרו

1 הודעה בנושא זה

מחקרים הוכיחו כי ההזדמנות העסקית הבאה תנבע ככל הנראה מקשר רחוק ברשת הקשרים שלכם ולא מחבר או עמית קרוב. קבלו שני כללים פשוטים ליצירה ותיחזוק קשרים מקצועיים

 

החשיבות של קשרים מקצועיים גדולה וידועה. היא מתייחסת כמובן לקשרים בעבודה הנוכחית שלכם אך מתפשטת מעבר לקירות המשרד. למעשה, נטוורקינג נחשב כאחד הכללים הלא כתובים החשובים ביותר להצלחה בעסקים, עד כדי כך שמחקרים הוכיחו כי ההזדמנות העסקית הבאה (ולעיתים גם העבודה הבאה) קרוב לוודאי שינבעו מקשר רחוק ברשת שלכם ולא מחבר או עמית.

 

הדרך אל רילוקיישן עצמי: "90% מהתפקידים מאוישים דרך היכרויות"

 

מבחינה זו ניתן לומר כי קשרים עסקיים דומים במידה מסוימת להשקעה טובה. הקשרים הטובים מעניקים תשואה גבוהה על ההשקעה, אף שלא באופן מיידי, ולעיתים גם לא מהמקורות שמצפים.

 

באתר ביזנס אינסיידר פרסמו שני חוקים פשוטים לנטוורקינג מוצלח:

 

1. נסו לפגוש בכל חודש לפחות אדם חדש אחד בתחום ההתעניינות שלכם, או שתעמיקו בצורה משמעותית מערכת יחסים קיימת.

 

2. בכל שבוע עשו משהו נחמד עבור מישהו ברשת הקשרים שלכם.

החוק השני אינו חייב להיות טובה בסדר גודל של מציאת עבודה למישהו, אלא מספיק לחבר בין שני אנשים שלדעתכם ההיכרות ביניהם תועיל לשניהם, לשתף מידע או מחקר שעשוי לעזור למישהו אחר או לפרסם המלצה בלינקדאין עבור חבר לעבודה.

 

הכללים הללו קרוב לוודאי שלא יעזרו לכם למצוא עבודה חדשה או ישיגו לכם עסקה טובה בשבוע הבא. אך לאורך זמן שני הכללים הפשוטים האלה יפעלו כמו זרעים קטנים ששותלים, וכל פעולה קטנה שתעשו במסגרתם עשויה לספק לכם תוצאות טובות. בזמן הקרוב, הם יעניקו לכם כמות לא מבוטלת של הנאה.

 

כלכליסט

Share this post


Link to post
Share on other sites

צור חשבון או היכנס כדי לכתוב תגובה

יש צורך להירשם על מנת להכניס תגובה

צור חשבון

הירשם לקהילה שלנו


צור חשבון חדש

התחבר

יש ברשותך חשבון? התחבר כאן


התחבר
התחבר כדי לעקוב  
עוקבים 0

אתר הסודות של איביי

אתר הסודות של איביי (ebay) מאחד בתוכו סוחרים אנשי עסקים ומנהלים המומחים במסחר באיביי ובמסחר אלקטרוני. הצוות מונה אנשי עסקים עם ניסיון של שנים בפלטפורמות מסחר אינטרנט ואבטחת מידע. מה שאומר שלכל שאלה כאן יש כתובת. תוכל להצטרף עוד היום ולהתרשם.