תנאי שימוש

השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש בו 1. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר - לרבות עיצוב האתר, קוד מחשב, קבצים גרפים, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - היינו של בעלי האתר. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהנ"ל ללא קבלת הסכמתם של בעלי האתר כתובה מראש
 2. השירותים הניתנים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם. לא תהיה טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר בגין אופיים של השירותים שמציע האתר, באם הם מוגבלים, מותאמים לצרכיך, או התגובות שיעוררו פרסום פרטים או מידע מטעמך באתר.
 3. השימוש באתר יעשה על אחריותך המלאה והבלעדית.
 4. בעלי האתר ואו יוצרי האתר ו/או חברי צוות האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם כתוצאה משימוש באתר זה או במידע הכלול בו.
 5. ההודעות בפורום הן באחריות של כותביהן בלבד. בעלי האתר ואו יוצרי האתר ואו חברי צוות האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם כתוצאה מהודעות אלו, ללא יוצא מהכלל.
 6. בעלי האתר ואו יוצרי האתר ואו חברי צוות האתר לא יישאו בכל אחריות לתוכן המודעות והמידע המסחרי שיפורסמו באתר. פרסום המודעות אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים או המוצרים המוצעים בהן למכירה.
 7. כל עסקה שתיעשה בעקבות מודעה או מידע המתפרסמים באתר יסוכמו ישירות בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר. בעלי האתר ואו יוצרי האתר ואו חברי צוות האתר אינם צד לכל עסקה כזו, והם לא יישאו באחריות לשירותים וטובין שיוצעו במודעות המתפרסמות באתר או ירכשו באמצעותן.
 8. בכל מקרה, בכל בעיה בנושא זה שנתקלתם בה באתר (מידע שגוי, שקרי, לא ברור וכו') אתם מתבקשים לפנות אלינו בהקדם כדי שנוכל לבדוק את הבעיה.
 9. אתה מסכים, שתוך כדי השימוש שלך בפורום זה, אתה לא תפרסם במכוון חומר עם תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או כל חומר אחר העובר על חוקי מדינת ישראל. צעדים משפטיים יכולים להינקט נגדיך, אם תעבור על תקנה זו. כמו-כן, אתה מסכים שלא לפרסם שום חומר בעל זכויות יוצרים, אלא אם כן, זכויות היוצרים הם שלך, או שיש לך את הסכמת בעל זכויות היוצרים. הודעות זבל, הצפות, פרסומות (מלבד פורום קניה ומכירה, שבו ניתן לפרסם מוצרי מחשבים וחומרה), ומכתבי שרשרת גם לא מתאימים לפורום זה.
 10. שים לב שזה בלתי אפשרי בשבילנו לבדוק כל הודעה בפורום. כל אחד שמרגיש שהודעה כלשהי מעוררת התנגדות, רשאי להודיע למנהל הפורום מיידית בכפתור "דווח" מתחת לכל הודעה. יש לנו את הזכויות להסיר חומר המעורר התנגדות, במסגרת זמן סביר, אם מצאנו זאת לנכון. זהו תהליך ידני, ולכן בבקשה תבין שאנחנו לא יכולים להסיר או לערוך הודעות מיידית. המדיניות הזאת תקפה גם על פרופילים של משתמשים.
 11. אתה אחראי לתוכן ההודעות שלך ולמידע שאתה מפרסם. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לחשוף את זהותך (או כל מידע אחר שיש לנו עליך) במקרה של פעילות משטרתית או משפטית כנגדיך.
 12. יש לך את האפשרות, כאשר אתה נרשם, לבחור את שם המשתמש שלך. אנחנו ממליצים לך לבחור שם הולם. עם חשבון זה אתה עומד להירשם. אתה מסכים לא לתת את הסיסמה שלך לחבר אחר, לשם ההגנה עליך ומסיבות זיהוי בפורומים. אתה גם מסכים שלא להשתמש בחשבון משתמש אחר בשביל לפרסום הודעות או לעיין בפורום זה.
 13. לאחר שתרשם ותכנס לתוך פורום זה, אתה יכול למלא פרופיל מדויק עליך. זו האחריות שלך להכניס מידע מדויק ונכון.
 14. בבקשה שים לב שעם כל פרסום הודעה, מספר ה-IP שלך נשמר במערכת, במקרה שמנהלי האתר יחליטו לאסור ממך להיכנס למערכת הפורומים. זה רק יקרה במקרה של הפרה בוטה של הסכם זה.
 15. בעלי האתר ואו יוצרי האתר ואו חברי צוות האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם כתוצאה מהודעות אלו, ללא יוצא מהכלל.
 16. השימוש שלך באתר מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה, ככותב ההודעה, הינו האחראי הישיר והיחיד על תוכנה.
 17. השימוש שלך באתר גם מהווה הסכמה ברורה לכך שאתה פוטר את צוות האתר, כולל כל מפעיליו, מנהליו, ובאיי כוחו, מכל אחריות שהיא על הודעותיך.
 18. בכל מקרה, בכל בעיה בנושא זה שנתקלתם בה באתר (מידע שגוי, שקרי, לא ברור וכו') אתם מתבקשים לפנות אלינו בהקדם כדי שנוכל לבדוק את הבעיה.
 19. בעלי האתר אינם מתחייבים שתהיה הענות למסרים שתפרסמו באתר, או לאופי התגובות שיתקבלו, ולכן בעלי האתר לא יישאו באחריות כלשהי לתגובות ולזהות הפונים או לכל תוצאה שתנבע מהפרסום. בעלי האתר לא יהיו אחראיים לכל שימוש לרעה שיעשה על ידי צד ג' במידע שתפרסם באתר.
 20. בעלי האתר אינם מתחייבים כי הפרטים הנמסרים על המשתמשים אחרים יהיו מלאים, נכונים, מדויקים או הולמים את ציפיותיך ולכן לא יישאו באחריות כלשהי בעקבות החלטות שקיבלת.
 21. בעלי האתר אינם מתחייבים ששירותי האתר יפעלו כסדרם או ללא הפסקות, יתקיימו בבטחה או ללא תקלות. כמו כן לא היו בעלי האתר אחראיים לקלקולים תקלות או כשלים בחומרה, תוכנה או קווי התקשורת.
 22. בעלי האתר רשאים להפסיק את השירותים שניתנים באתר ללא הודעה מוקדמת וללא התראה ולא יהיו אחראיים לכל נזק שיגרם לך או לצד שלישי בעקבות הפסקת השירות.
 23. בעלי האתר רשאים להשתמש בפרטים שתמסור באתר - ובמידע שיתאסף אודות דפוסי השימוש באתר - לצורך שיפור השירותים שהאתר מציע, ליצירת הקשר אתך (במקרה הצורך) או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. מידע זה לא יזהה אותך אישית.

עודכן לאחרונה 10.03.18

  נשמח אם תשתף אותנו

  Comments